Xhelal Mziu/Reforma Territoriale: Nuk kemi nevojë të shpikim rrotën!

Diskutimi në Komisionin e Posaçëm të Reformës Teritoriale. Do të kisha propozim ekstra për grupet e interesit dhe institucionet apo

Neutrale Neutrale

Shkodër/Humbi jetën duke prerë dru, e zuri trungu poshtë.

Një burrë 48 vjeç me iniciale F.Ç. ka ndërruar jetë pasditen e sotme në fshatin Golem në Shkodër. Policia bën

Neutrale Neutrale

Analisti i përgjigjet Metës : Mos vdis për Shqiperinë , vetëm mos vidh më

Reagimi i Milaim Zekës në facebook : Ilir Meta: -Jam gati te vdes per Shqiperine Per Shqiperine nuk ka nevoje

Neutrale Neutrale
- Advertisement -
Ad imageAd image